| NeacsuVirgil a întrebat:

tocmai mi-am luat un Nokia n900 care mi-a facut ceva probleme: 1. Daca il las la incarcat se incarca vreo 5 min, dupa aces nu se mai incarca si aparape ecran NOKIA, dupa aceea se stinge si continua sa se incarce. 2. Apas pe butonul de aprindere dar nu se intampla nimic.
Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Cel mai bine este sa il duci in service.

1 răspuns:
| Wrufloukel a răspuns:

Nu-mi place telefonul Nokia! La noi în țară funcționează metoda, dacă are vecinu Nokia hai să-mi iau și eu la fel! E ca acum 10 ani cănd toată lumea era îmbrăcată în trening din ăla, știi tu de care. Încearcă de la Sony sau de la Samsung ceva pe viitor!