| Ştefania2009 a întrebat:

Trebuie sa imi cumpar un telefon si trebuie sa imi aleg dintre iPhone 5s si Samsung Note 3. Care ma sfatuiti sa il iau si de ce? Cel mai bun raspus primeste funda!

Răspuns Câştigător
| UtilizatorTpu001 a răspuns:

Bună Ștefania happy Sincer acum decât să îți cumperi iPhone 5s sau Samsung Galaxy Note 3 mai bine îți cumperi Samsung Galaxy S5 pentru că are procesorul puțin mai bun decât Note 3, camera este îmbunătățită, are toate actualitățile și toți senzorii îmbunătățiți! Și sincer uită-te la iPhone 5s are procesor dual-core 1.3 GHz este c-am ca un Samsung Galaxy S2. Deci părerea mea este că se merită mai bine un Samsung Galaxy S5!

1 răspuns:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Cele două telefoane sunt extrem de diferite. Nu poți face comparație așa aiurea între ele. Trebui să mergi la un ''x'' shop și să le testezi pe ambele și să vezi care îți place. Utilizatorii TPU nu pot decât să-și dea cu părerea, ceea ce nu te va ajuta, fiindcă unii vor zice una, alții alta. Depinde de tine și ce ți-ar plăcea.