| IwantANoriginalNAME a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon cat de curand, asa ca as vrea si eu un top 3 sa zic de telefoane pana in 15-17 milioane (1500-1700 lei). Singura cerere e sa nu aibe lag. si o camera decenta. Multumeeesc big grin

1 răspuns:
| lavyyy_6110 a răspuns:

Eu mi am luat Samsung A5 si sunt super multumita, are camera de 13 si seamana mult cu note 4..nu mi s a blocat niciodata, merge super repede..am dat 10 milioane la o prelungire de abonament dar pe eMAG am vazut ca e 16 mil