| Bellicous a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa imi cumpar un telefon happy sa aiba camera in fata memorie buna etc. ce telefon imi recomandati?happy

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu : http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/
Un telefon foarte ok, cu un pret foarte mic la ce performante hardware ofera.

Bft!

| LTAA a răspuns:

Ce buget.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 100. Are si living P+E+E1+M.

| Medema a răspuns:

Iphone4s sau 5 5s sau chiar 6 astea sunt cele mai bune, sau incearca si cu un android...un LG l9

| EchoDemon a răspuns:

Iti recomand. Archos. Nu cred ca ai auzit de el, e nou. il am si sunt extrem de multumita de el.

| alecsa91 a răspuns:

Allview XP Soul.

| BILSTEIN a răspuns:

Samsung S4/S3/S2, Iphone 4S, sau 5. Am avut aproape pe toate, le recomand.

| Dasija a răspuns:

Daca vrei performanta buna ai putea sa iti cumperi un s5 sau un galaxy alfa dar astea costa cam in jur de 2000 chiar 3000 de lei. Daca vrei ceve mai ieftin dar cu performant, PS: mai mica decat s5 si galaxy alfa, atunci ai putea opta pentru un galaxy s3 sau un s3 neo daca esti dispusa sa platesti 1000lei dar daca vrei ceva si mai ieftin ai putea incerca si s3 mini sau eboda rainbow sau allwiev smiley. Nu cumpara iphone 6 ca ti se indoaie in buzunar ca al meu asa s-a dus dracu.