| gametraker a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu sunt decis inca de care.
Ma gandeam intre un Samsung galaxy S5, galaxy note 3, galaxy alpha sau galaxy A7. Fiecare are cate un plus, procesor, camera, aplicatii, senzori, dimensiune ecran, etc. ceva in jur de 2000ron. Eventual alte modele? Dau funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| Adiiiiiii69 a răspuns:

Pai faza e ca Galxy S5 e din plastic iar A7 e din aluminiu si e mai misto parerea mea..eu am Galaxy S5 si se deterioreaza foarte usor marginile.dar are si plusuri..de exemplu faptul ca e rezistent la apa si praf..acuma depinde si de tine..Bafta!

| redwood a răspuns:

A7 pe departe cel mai bun. S5 mi s-a stricat dupa 3 zile.

| Stan_Sorin_Eugen_1973 a răspuns:

Daca vrei un telefon care face poze frumoasesi cu o coloristica foarte frumoasa ia Samsung, dezavantaj este forte fragil. Daca vrei sa fi la moda ia iPhone care este si robust. Este bun si Sony dar are cred cel mai prost service postgarantie

| gametraker explică:

Samsung vreau si eu. Dar nu sunt deci de model. Citeste intrebarea atent!