| Thebestkiller a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou si am gasit un Samsung ace 3 http://www.emag.ro/......3C5LBBBM/. Ce parere aveti despre el?
E bun?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai avea variante mai bine, daca daca esti tu "atasat" de Samsung...

| Thebestkiller explică (pentru sltlp):

Bai prietene eu te-am intrebat daca e bun

| sltlp a răspuns (pentru Thebestkiller):

Pentru 700 lei, e slabut, asa are sens? Hais a vedem de ce: ecranul e tft. Astea au cele mai proaste culori posibile
-are un gpu slabut, de unde rezulta capacitatea de a filma DOAR 720p. Si galaxy s1 putea sa filmeze 720p...
-are un cpu nu prea grozav. E apropiat de ce are un s2, doar ca e tras in jos de gpu
-are o baterie foarte slaba.

| Muscalu_Ionut_1989 a răspuns:

Ti-as recomanda ceva Allview (la acelasi pret)