| UnicornPuff a întrebat:

:*... Vreau sa imi iau un telefon nou si m-am uitat putin pe net si am gasit un telefon Samsung Galaxy A3. Vreau pareri. Este bun? Puteti sa imi spuneti ce defecte si ce calitati are? Dau funda! happy :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il găsești aici la pret redus 1149 lei.

http://bit.ly/1GJnFH0

Plusuri:

-> subtire
-> finisaj premium
-> autonomie buna
-> 1. 5GB RAM
-> Quad Core

minusuri:

-> ecran este ok, dar putea sa fie Full HD
-> atentie mare: varianta dual sim are 1GB RAM (VS 1. 5GB modelul single sim).

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Aceeasi problema ca pe s5 mini si tab 4, procesor quad de 1, 2 care e slab(am tab 4 cu quad de 1, 4 si agata) iar memoria ram de 1, 5 GB e putina, ai nevoie de minim 2 ca sa poti face multitaking si cel mai mare dezavantaj care e boala la toate samsungurile sunt aplicatiile preinstalate, ocupa memorie de pomana.

| Vlad529 a răspuns:

Nu-l lua, e prea slab la prețul ăsta.