| MariaIoana1111 a întrebat:

Am cumparat un Samsung Galaxy S4 I9515 si vreau sa va spun ca imi tine bateria doar cateva ore..Sa fie o problema de la el sau chiar atat tine?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acelasi telefon si iti zic ca depinde ce faci in orele alea. Daca te joci da, e normal ca in 2-3 ore sa fie praf, daca il tii mai mult inchis, cu cateva minute de intrat pe net si cateva apeluri atunci nu, pe mine asa ma tine cam o zi.

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Depinde de cum il folosesti..si incearca sa nu stai pe el cand se incarca..si nu il lasa mai mult la incarcat dupa ce trece de 100%

| AspirinaDeInima a răspuns:

Este din cauza bateriei.Asa mi s-a intamplat si mie.Si am cumparat alta baterie la pretul de 50 lei cu 2600 mah.Si acum ma tine 2 zile si ma joc pe el non-stop.

| IDKg a răspuns:

Depinde si de cum il folosesti. daca esti mereu pe net sau joci jocuri non stop este normal sa te lase bateria in 2-3 ore, dar daca il folosesti moderat te tine cam o zi si jumatate maxim..nu uita nici sa il pui pe modul de economisire energie. Dar daca nu il folosesti prea mult si totusi nu tine macar 5 ore nu evita sa il duci la garantie, din moment ce l-ai achizitionat de curand happy ..si tatal meu a avut problema cu descarcatul bateriei la un galaxy S3 mini.dar s-a rezolvat dupa ce l-a dus la garantie