| iubita15 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o rugaminte,spuneti-mi va rog pe ce telefoane merg jocurile de pe facebook, gen pet rescue saga sau altele?
Deoarece nu pe toate telefoanele cu android sunt compatibile jocurile.
Sa nu fie nici foarte scumpe ca pret telefoanele.Multumesc

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Jocurile de pe facebook se gasesc in general in google play (nu poti sa le joci ca pe calculator de pe site) si in general au niste cerinte de genul android4.0+, un procesor de 1Ghz, vreo 512Ram si cam atat. Astea cred ca-s cerintele minime, la care sa iti ruleze frumos, nu sacadat.

1 răspuns:
| Yuzoo a răspuns:

Normal jocurile de pe facebook se gasesc pe telefoanele android dar nu toate, si pe iphone de gaseste rar cate un joc de facebook.