| Razvanel93 a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sa vad locatia unui telefon samsunt galaxy s5. Stiu ca se poate vedea si de pe pc daca e activata optiunea in telefon. In aceast caz eu va intreb pe dumneazvoastra cum a putea sa il ursamerc telefonul sa spunel ca ar fi furat ....acolo tot apare o notificare ca s-a gasit telefonul iar acea notificare ar trebui sa nu fie acolo deoarece persoana pe care vreau eu sa o urmaresc sa nu afle. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Macarie_Mihai_1992 a răspuns:

Exista o aplicati himydevice cea de genu incerc-o pentru ca ii gaseste locatia+ ii blocheaza telefon-ul