| Nico_Alina_1990 a întrebat:

va rog mult spuneti -mi si mie cum pot sa instalez aplicati de genul:com.android.provider...
Si de unde pot sa descarc astfel de aplicati.Am dezinstalat din gresela o astfel de aplicatie de system a telefonului (ex maneger dowloand care este o apk de sistem) si nu stiu cum sa remediez eroare ..nu imi mai da voie sa descarc de pe google play.

3 răspunsuri:
| Colors a răspuns:

Nu cred ca ai sters-o, cred doar ca ai dezactivat-o. Intra la setări, gestionare aplicații și vezi dacă o vei găsi.

| Nico_Alina_1990 explică (pentru Colors):

Nu,este dezinstalata

| manowar1 a răspuns:

Http://forum.xda-developers.com/
aici gasesti orice raspuns pentru android.