| Jachi a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati an un telefon Samsung as vrea sa downloadez pe el aplicatia https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLm91dGZpdDcudGFsa2luZ3RvbTJmcm VlIl0. Nu stiu cum sa o downloadez pe telefon....va rog sa ma ajutati.....Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CoRn3L1U a răspuns:

Intri pe telefon prin google pe www.mobile9.com dai click pe primul rezultat si dupa acea selectezi modelu de tel daca nu til gasesc iei singuri, si dupa aia dai pe App. si il gasesti pe acolo gasesti si multe alte aplicatii. FUNDA?

1 răspuns:
| Jachi explică:

Multumesc.