| Melissa24 a întrebat:

Vreau o aplicatie in care, cand vreau sa pun parola sa nu fie pin sau altceva. Vreau sa fie cu amprenta. Dau funda celui mai bun!

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca telefonul tau nu are "Touch ID", care sa aiba acest sistem de a-ti detecta amprenta, nu vei putea face acest lucru. Fiindca trebuie sa existe acest sistem ca sa poata sa-ti recunoasca degetul. Nu exista aplicatie pentru asa ceva.

| heAdgN a răspuns:

Nu exista cu amprenta real, doar cele cu asa ceva din fabrica au cum ar fi Samsung s5 iphone 5s etc.
Intr-adevar exista niste aplicatii cu amprenta pe magazin play dar sunt fake.