| simo102 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar iphone 6 plus.Dar am auzit ca se indoaie in buzunar. Vreau sa stiu si eu daca imi cumpar husa din plastic sau din silicon, se mai indoaie?

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Apple si-a asumat responsabilitatea de a inlocui toate produsele iPhone 6 / 6 plus in cazul unor probleme ce tin de estetic cat si tehnic.

iPhone 6 a fost oprit din distribuirea pe pietele internationale si toate produsele vechi au fost inlocuite.

Poti cumpara fara risc.
Succes.

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt atatea telefoane superioare unui iPhone si tu vrei sa iti cheltui banii pe un telefon din plastic?

| KodrutZ a răspuns (pentru gelu1970):

Da breh, da' nu orice telefon de-ala superior are maru' pe el. Maru' e toata smecheria. Nu conteaza ca orice om cit de cit inteligent si cu capul pe umeri cind se uita la tine cu aifon vede scris mare "PROST si FUDUL".

| simo102 explică (pentru gelu1970):

Zi tu un telefon mai superior decat iphone 6+ dar nu Samsung, m-am saturat de Samsung.

| gelu1970 a răspuns (pentru simo102):

Nokia Lumia 930
ai avut ocazia sa tii unul in mana? e superior plasticului fabricat de Apple
aici ai o comparatie:
http://versus.com/es/apple-iphone-6-vs-nokia-lumia-930
acum o sa spui ca nu vrei windows phone?

| simo102 explică (pentru gelu1970):

Da,nu vreau un telefon windows care a fost creat in finlanda.M-am saturat de finalndezi.De asta vreau si iphone 6 plus

| FanLenovo a răspuns (pentru simo102):

Poti incerca un telefon Huawei Mate7 sau Lenovo Vibe Z2.

Lenovo este o marca "necunoscuta" in telefonie dar ocupa locul 4 mondial ca producator de telefoane.

Topul este in felul urmator:
1. Apple
2.Samsung
3.Xiaomi
4.Lenovo

| simo102 explică (pentru FanLenovo):

Mulțumesc dar deja mi-am ales un telefon

| RobertMoon a răspuns:

Înca o stupizenie care atrage atentia. Keep rolling.

| adi787 a răspuns:

Iphone 6 plus a fost retras de pe piata si ''reactualizat'' din punct de vedere hardware ca sa nu se mai indoiaie in buzunar, deci poti cumpara fara griji in prezent un iphone 6 plus fara husa ca nu mai are cum sa se indoaie

| Andrei11222 a răspuns:

Eu zic sa iti iei husa din plastic ca este mai tare si nu se indoaie.
Sau... ia-ti iphone 5 si nu se indoaie happy