| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre Iphone 6 plus sau Samsung Galaxy S6. Care credeti ca este mai ok din toate punctele de vedere? P.S. Acum am un Samsung S Advance si nu prea am fost multumita de el

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| WithoutName123456789 a răspuns:

Eu iti recomand Samsnug Galaxy S6 deoarece are procesor mai bun, camera mai buna, memorie RAM mai mare si are o sticla foarte buna si rezistenta la sgarieturi si socuri.

| andreyy96 a răspuns:

Cred ca iphone 6 plus este mai placut decat s6. Sistemul de operare se misca mult mai bine decat android`ul, deoarece este mult mai bine optimizat, din punctul meu de vedere si asptecul este mai frumos la iphone. Sunt doua categorii de telefoane: iphone si restul big grin. Chiar daca in momentul de fata am un telefon cu android, daca voi fi nevoit sa aleg intre ios, android, windows phone, voi alege ios-ul!

| OviTM a răspuns:

Mda telefoane de 30 de mil, iami si mie unu daca ai bani de ele. Du-te pe iphone 6.

| stefy120000304 a răspuns:

Dupa parerea mea I PHONE 6 e mai bun

| Teanc_Felicia_1996 a răspuns:

Iphone 6 e super ok... merge foarte bine, parerea mea :*