| Teodora777 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce telefon. Vreau sa ma pot juca,am nevoie de aplicatia whatsapp,instagram si restul. Ma poate ajuta cineva, suma de bani este pana in 900 lei.

Răspuns Câştigător
| Crokthar a răspuns:

Poti sa iti cumperi un S3 second hand care e foarte bun. Daca vrei am eu unul de vanzare : alb, 32 de GB sticla este schimbata acum doua zile la reprezentanta

1 răspuns:
| mimi2000mimi a răspuns:

Ia-ti ceva de la Sony; la Vodafone poti lua telefoane la liber(pentru orice retele), smartphone-uri, incepand cu 450 de lei! si sunt de foarte buna calitate cele de la Sony.