| Dragut123 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon. Problema ar fi ca am doar 14 ani si nu stiu daca as putea sa imi achizitionez singura telefonul sau trebuie sa fiu insotita de un adult. Astept raspunsurile voastre.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai bani si carte de identitate poti sa-ti cumperi. Legal nu poti dar orice vanzator iti va vinde.

| iCappy a răspuns:

Daca ai bani conteaza? Nu, n-ar avea de ce sa nu-ti vanda, doar nu cumperi droguri sau alte prostii.

| BogdanDediu a răspuns:

Daca te duci cu buletinul iti poti cumpara si singura!

| IseeVoices a răspuns:

Daca nu poti sa-l cumperi dintr-un magazin fizic, il poti cumpara online happy Dar nu ar trebui sa fie vreo problema atata timp cat ai buletin (pentru garantie) si bani.