| SellyStefy00 a întrebat:

Vreau sa imi ia prin iarna ( 2013 spre 2014 ) un telefon!
As avea cam de ales intre :
- Samsung galaxy mini 2
- Samsung galaxy s2
- Samsung galaxy s3
Il voi lua cu puncte si nu stiu cat costa, adica cat ar trebui sa dau diferenta dar nu stiu care sa aleg ( mini 2 e la urmaa ). Unii spun S2 alti spun S3.

Samsung S2 are camera de 8, iar Samsung s3 mini de 5 sad

FUNDA! //:*

Răspuns Câştigător
| wolfrram a răspuns:

Pai S2 ar fi cel mai bun, daca poti sa il iei e excelent pretul telefonului este 1200-1300 lei, la puncte nu stiu, depinde cate ai. Sper ca te-am ajutat.winking

1 răspuns:
| perusita a răspuns:

Mai bine ia-ti s2 deoarece are ecranul mult mai mare si e usor de folosit si are mult mai buna calitatea camerei decat mini. telefoanele mini is nasoale are o colega s3 mini si la adus de nu stiu cate ori la reparat