| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou si nu pot alege intre Samsung Galaxy Core Prime si Lenovo A536. Vreau niste pareri despre cele doua telefoane. As fi recunoscatoare daca m-ati ajuta. Mai ales cei care detin sau au detinut unul dintre acestea.

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, Samsung Galaxy Core Prime, clar! E un telefon elegant, inteligent& premium. Alege Samsung fara nici macar o urma de indoiala.

3 răspunsuri:
| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Am avut Samsung Galaxy Core Prime si nu am fost foarte multumita de el. Un prieten in schimb are un telefon Lenovo si e absolut minunat.

| narci1narcisa a răspuns:

Samsung Galxy core e foarte buna aceasta decizie te sfatuiesc sa il iei pe acesta deuarece are o perspectiva mai buna