| itachi23 a întrebat:

Bună, vreau sa-mi iau un telefon nou dar nu știu ce sa aleg între Samsung și Huawei, acum am Huawei dar nu știu dacă sa ma mut pe Samsung, care ar fi mai bun în bugetul de 1500 de lei? N-are nimic dacă depășește puțin prețul

Răspuns Câştigător
| MotoBlitz a răspuns:

I-ați Samsung! Îți spun din proprie experiență, chiar daca arată mai atrăgător Huawei-ul este inferior cu mult Samsung-ului. Apropo, toate modele de la Huawei începând cu anul 2019 nu mai are nicio aplicație de la google. Recomand cu toată încrederea Samsung!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recoamnd Samsung fiindca Huawei este fabricat si controlat de chinezi.
Am avut Huawei 2 aparate, dar de 1 an am trecut din nou al Samsung, tocmai din cauza acestui lucru.

| ReddY25 a răspuns:

Eu as merge pe Samsung

| Brizbriz a răspuns:

Huawei s-a dus
daca nu folosesti decat 5 aplicatii de inalta popularitate mondiala, atunci store-ul lor, care nu mai e de la google e cel mai slab store al unui producator de telefoane mobile

| aditimus a răspuns:

P40 recomand

| Mihai0101 a răspuns:

Samsung NO.1!