| Cosmin_Andrei_2001 a întrebat:

Buna Ziua! acum 2 luni am achizitionat un LG optimus l5 e610, cumparat la mana a doua de la o cunostinta, care mi-a spus ca telefonul are un singur defect ca nu mai ii tine bateria dar telefonul porneste la incarcat dar daca fac o poza cu led flash-ul telefonul se opreste instantaneu. s-au daca scot firul de incarcare se opreste instantaneu de la ce poate fii defectiunea bateria s-au altceva?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

E ciudat ca se opreste instantaneu. Arata ca se incarca? Poate sa nu primeasca curent bateria. Schimba bateria sau pune-o in alt telefon vezi merge. Bafta

| Cosmin_Andrei_2001 explică (pentru FlorinCiokan):

Da telefonul imi arata ca se incarca si ca bateria este full

1 răspuns: