| Anonymus5 a întrebat:

Am achizitionat sambata un telefon,respectiv Samsung GALAXY A5, şi nu pot să îmi dau seama dacă are folie de protecţie.Am fost în magazin şi s-a uitat dintr-un anumit unghi, da' nu a putut să îmi dea un răspuns.Telefonul nu e unul low-cost made in China, dar totusi sunt nedumerit.Telefoanele vin cu folie de protecţie din fabrică aplicată,fiindcă în cutie nu am găsit una. Dacă are deja, pot aplica o folie de sticlă 9H, sau e normal să o dau pe aia primadată jos(dacă e)?

1 răspuns:
| I0nuT55 a răspuns:

E imposibil sa nu se observe daca are folie de protectie, cel mai sigur nu are.
S6 Edge + de exemplu nu a venit cu folie de protectie, nici pe el, nici in cutie happy