| Neamtzu_Geo_1987 a întrebat:

Bună ziua, am ascuns folderul securizat din telefon si nu il mai gasesc. Unde il pot gasi?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mergi în Setări, caută "folder securizat", introdu pinul/parola și activează "Afișare Folder securizat".
Sau poți merge tot în Setări, Ecran blocare și securitate, scroll în jos și vei găsi "Folder securizat"; introduci pinul/parola și activezi "Afișare Folder securizat".

| siriusblack98 a răspuns:

Este in spatele telefonului daca acolo l-ai pus.Vezi pe la baterie

| Nonameagain a răspuns:

Dupa telefon, evident. Nu acolo spui ca l-ai ascuns?