| Anonimhm a întrebat:

Buna ziua! Am comandat online acel abonament Telekom, dar pana la urma m-am razgandit. Abonamentul nu se activeaza pana nu semnez fizic un contract, nu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca l-ai comandat online, inseamna ca ai dat tick la o casuta ca esti de acord cu toti termenii si conditiile contractuale.
Trebuie totusi sa-i suni, ca sa fii sigur daca contractul a intrat in vigoare si care sunt conditiile lor de reziliere a lui.

| Hyperion7 a răspuns:

Din moment ce e online, nu știu ce să zic. Discuta cu cei de la Telekom și lămurește-i!