| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a întrebat:

Am cumparat azi un iPhone 5s, cum ii fac upgrade la Android 4.4.2?

9 răspunsuri:
| BezeaToxica a răspuns:

Sigur este Iphone laughing? Poate e vreun telefon ceva mai vechi daca are decat 2.3.6 rolling on the floor))

| BezeaToxica a răspuns:

Daca l-ai xumparat din ''targ'' atunci:
Pune-l intr-o punga, *** in ea, dai foc, si pune anunt pe Mercador laughing

| TheUltimaTeHack a răspuns:

1.In primul rand iphone nu are andoid, ci IOS.
2.In setari ar trebui sa iti apara o optine system update. Daca telefonul suporta un nou sistem de operare, il poti lua de acolo
Funda?

| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara explică (pentru TheUltimaTeHack):

Ba are Android, la About Phone scrie "Android Version 2.3.6".

| RB26DETT a răspuns (pentru ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara):

Imi pare rau sa iti spun, Iphone-urile nu au si nu vor avea vreodata android, doar iOS, se pare ca ai o replica de iphone 5S, nu este recomandat sa faci upgrade deoarece poti strica tot telefonul, acesta fiind doar o copie, facuta de niste oameni, nu de o firma cu tot felul de chestii gen garantie, drepturi si alte prostii.

| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara explică (pentru RB26DETT):

Nu este replica, domnu' din targ a zis ca ii original adus din Italia. Avea si acte la el.Alte pareri?

| RB26DETT a răspuns (pentru ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara):

Pai domnu din targ de geaba iti arata acte si alte alea, din targ sa nu iti iei niciodata iphone-uri, 95% sunt replici si restul de 5% au defectiuni. de geaba a spus ca e original cu acte ca e din Italia etc... daca el are android e fals, daca le trimiti mesaj celor de la Apple ca iphone-ul tau are android mai mult ca sigur iti vor spune ca ai o replica, imi pare rau dar asta este adevarul.

| TheUltimaTeHack a răspuns (pentru ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara):

Mai,"printule",cu android version 2.3.6 avea primul meu smartphone(cand au aparut am luat si eu un HTC).Du'te si ca**-te pe el, ce replica poate sa fie acel telefon? Si cu actele sa faci la fel, sa ti le bagi in ***.Am si eu imprimanta acasa.Sa iti fie invatatura de minte sa nu iti mai iei replici din "targ"!

| annikap a răspuns:

Este imposibil ca tehniciile Apple sa ai a andorid. E un fake