| Adrian0212 a întrebat:

Buna ziua, am o întrebare, acum câteva zile am avut un accident și telefonul mi-a fost fărâmat, l-am trimis la cei de la asigurări, mai exact darra holding, telefonul nu se mai aprinde, iar cei de la service mi-au spus ca trebuie dezactivat contul, l-am dezactivat iar acum îmi apare ca va fi eliminat tocmai pe 13 Iunie. Pot face ceva sa-l pot șterge mai repede de pe dispozitiv sau trebuie sa aștept ceva 30 de zile?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg ce cont si de ce trebuie sa dezactivezi acel cont! Il repari si atat.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu s-a inteles aproape nimic.
De ce nu-ti muti intregul cont in alt telefon?

| Teodor_Gabriel_1999 a răspuns:

Trebuie sa aștepți cât se cere

| baciu a răspuns:

Dacă ai iPhone, nu te sfătuiesc să ștergi contul, până și android sunt datele tale, îți pot face mici mișculații cum ar fi să schimbe placa de bază, îl pot repara și cu cont pe el