| georgergb a întrebat:

Buna ziua, am o intrebare si as vrea un raspuns concret. Daca tatal meu care este angajat pe de mai mult timp vrea sa isi faca abonament la Vodafone dar doar sa ia telefonul fara televizor si asa mai departe, doar sa ia 1 sau 2 telefoane la abonament, isi va putea alege ce telefon doreste sau daca abia a facut abonamentu are o gama limitata din care sa aleaga? Astept un raspuns, va multumesc pentru timpul vostru, dau funda!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate sa aleaga orice telefon vrea, dar trebuie sa se uite si la cati bani castiga, ca nu poate cumpara telefon scump ca nu-i mai raman abni d emancare, de chirie, lumina samd.

| Hyperion7 a răspuns:

Are o gama limitată din care își poate alege.
De obicei îți pun ei o lista la dispoziție și el alege pe care și-l dorește.

| alexsirestu a răspuns:

Doar telefoanele cu 0 avans, sau cele mai ieftine. Pentru cele mai scumpe trebuie plătit avans sau mai mult pe luna.