| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema am un iphone replica 4s 1.1 microsim si nu merge semnalul la Vodafone si cosmote in casa, daca ies afara merge...Am avut si cosmote si pe cosmote mergea si in casa. Ajutor...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Neymar96 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu pe iphone 3gs replica e ceva stricat in el sory

2 răspunsuri:
| armygirl a răspuns:

E ceva stricat la el sigur, imi pare rau, dar mai bine cheama pe cineva sa ti-l repare

| zuzuzic a răspuns:

E replica. Nu te astepta sa mearga bine. Oricum, semnalul de pe cosmote e mai puternic in unele zone happy