| Ramo21 a întrebat:

Buna ziua

Am Samsung III.Din graba am sters doua sms-uri foarte importante pentru mine.Service si reprezentanta spun ca nu se mai pot recupera.Pe net insa am gasit Dr.Fone.Am descarcat varianta free si am recuperat pe un alt telefon,Samsung II, mesaje sterse intentionat (deci se poate!)
Cand reiau procedura cu Samsung III,imi spune asta:"device mode verification unsuccessfull".
Aveti idee ce pot face mai departe? Ce nu ii place? Oare trebuie sa achizitionez varianta full, cu bani?
Stiti un alt program de recuperare?

Multumesc anticipat,

1 răspuns:
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Din pacate nu se mai pot recupera.