| GabriielCatalin a întrebat:

Bună ziua. Am și eu o întrebare dacă mă puteți ajuta. Am un Samsung Galaxy A7 pe care l-am aciziționat in luna martie a anului acesta. De ceva timp mai exact 2 săptămani intâmpin o problemă, când îmi pun telefonul la încarcat imi apare în bara de notificări "Disp. se încarcă lent" menționez ca am încarcătorul original al telefonului. Înainte telefonul se încărca in 2 ore 100% iar acum sta o noapte întreagă și abia ajunge pe la 85%, 90%. Am nevoie de niște sfaturi dacă mi le puteți acorda. Mulțumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Restartari. Daca nu-si revine trimite-l in service! E singura solutie.