| Gabriela_Mihai_2001 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o problema. Am un iPhone 5 se si mi-au apărut niște pete de transpirație in colț. Stie cineva daca vor dispărea singure sau sau daca trebuie să merg la reparații cu el?

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Pete de trasnpiratie sau bule de aier? happy De pete de transpiratie nu prea am auzit

| ShutFickOn a răspuns:

Salut. Și mie mi s-a întâmplat dar la un Galaxy S5, eu l-am șters cu ceva destul de tare, după l-am lăsat de la 13:00 până în cealaltă zi. L-am verificat iar la 13:00 si nu mai erau petele