| Balan_Marian_1997_D8Mk a întrebat:

Buna ziua happy
Am si eu o problema cu un telefon Akai Neo!
Aseara l-am pus la incarcat, dimineata cand ma trezesc incerc sa il aprind si imi ramanea blocat am scos bateria si cand am bagat-o din nou si am incercat sa il pornesc ramanea blocat la iconita Android, nu mai pot face nimica sad!
Ce ar trebui sa fac? sad
Dau FUNDA

5 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Ba da poti, trebuie resoftat, se numeste boot loop, cred ca l-ai avut rootat.

| Balan_Marian_1997_D8Mk explică (pentru PrecizeEveR):

Pai cum fac asta?, adica ramane blocat cu iconita Android cum ar fi la Samsung cand il aprinzi, cum sa fac asta ma dispera sad

| Balan_Marian_1997_D8Mk explică (pentru PrecizeEveR):

Imi poti spune te rog?

| PrecizeEveR a răspuns (pentru Balan_Marian_1997_D8Mk):

Da, add antonyo_boss2009@yahoo.com si iti explicwinking