| Cartofiorwl a întrebat:

am un iph 4, si astazi s a intamplat ceva dubios cu el. Atunci cand m a sunat tatal meu i am raspuns, si mai apoi s a inchis telefonul, am incercat sa l resetez, dar nu mergea. Dupa l am pus la incarcat, si s a deschis, dar avea doar 1% baterie, si atunci cand m a sunat tata aveam 60%. L am lasat la incarcat dar dupa cand am vrut sa verific cat s a mai incarcat era deja inchis. si l am pus iarasi la incarcat, dar imi arata doar marul celor de la Apple... si tot se face ecranul negru, dupa iar apare marul si tot asa. Va rog frumos sa ma ajutati.

1 răspuns:
| RaduDavid a răspuns:

Du-te la un service, cred ca iti este gata bateria, sau mufa.