| Dora_Teo_1979 a întrebat:

Am un telefon Lenovo A5000 si am o problema cu el, în sensul că unele iconițe de pe ecran se repeta de 2-3 ori ( de ex. agenda, setarile, radio-ul, etc) si nu stiu cum sa le șterg.
De vreo 4-5 ori i-am făcut backup, dar după o zi, reapar iconitele dublate sau triplate.
Nu stiu ce sa mai fac cu el ca ma dispera.
Va rog să mă ajutați. Va mulțumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cauta programele care se dubleaza
2. Google play-setari-dezactiveaza sa adauge iconite(ceeva de genul)
3.Deazinstaleaza toate programele care se dubleaza.
4.Reinstaleaza-le

| Dora_Teo_1979 explică:

Am încercat cum ai zis tu Wolf _Wild_ 2000, dar nu se poate. Mulțumesc oricum pentru sugestie.