| Sutza a întrebat:

Buna ziua am un telefon Samsung galaxy mini 2 la abonament si si s-a facut imaginea alba si nu mai merge, ma.intrebam daca cu garantia il pot schimba cu Samsung galaxy young care costa mai putin.

Răspuns Câştigător
| InnocentLoovee a răspuns:

Bună!

NU se poate ce vrei tu!

În general, telefonul este REPARAT gratuit în baza Garanţiei - dacă defectul NU provine prin lovire/trântire/udare, etc.

Deci, NU ţi-l schimbă cu unul NOU decât dacă NU se poate repara şi defectul este din fabricaţie ( ceea ce NU prea cred ).

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Cel mai bine ar fi să întrebi, dacă nu, cu garanția oricum ți se va da alt telefon (mă refer alt Galaxy mini 2)

| andreyboss a răspuns:

Nu se poate asa ceva

| Necromancy a răspuns:

Dul inapoi si zici ca nu e bun:l parerea mea