| anonim_4396 a întrebat:

As avea cateva intrebari. Ieri am primit un Samsung Galaxy S7. I-am dat resetare din fabrica de la butonul power, menu si volum. Acum imi cere contul de gmail insa imi apare ca nu sunt proprietarul acestui dispozitiv. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Streltov_Gheorghe_2001 a răspuns:

Pai,incearca din setari sa-i dai restart nu de pe butoanele power...
Inca o nuanta:din cate stiu eu gmailul il cere doar cind doresti sa faci o copie de rezerva a dispozitivului.

Daca ti-am fost de ajutor da funda^_^

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Persoana care ți-a oferit telefonul trebuie să știe adresa de email. Spune-i să-ți zică adresa.