| SadSmile a întrebat:

As dori sa achizitionez un smartphone cu camera buna, rapid, care sa ma tina mai mult de doi ani totusi. Recomandari? (maxim 3000 lei la liber)
Multumesc!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| CuriousStuff a răspuns:

S7 (clasic sau edge), cea mai buna camera in momentul de fata si cel mai bun telefon, dupa parerea mea. poti sa gasesti nou nout, sigilat, in cutie pe olx sau alte site-uri sub 3000 de lei

| Celcareajuta a răspuns:

Iphone 6s / Samsung S7

| Sarcopt a răspuns:

S7

| iDarkness a răspuns:

Hi.
Ai un buget destul de mare. Nu mai s-a pe ganduri si apuca-te sa cauti Samsung Galaxy S7 sau S7 Edge.
T/C.

| Sebaseba33 a răspuns:

Lg g4 are o camera de invidiat si are rezoluție pe care o poți pune imagine pe PC + ro jpg care ajută la editări pentru fotoshop ( dar ocupa memorie ) sau dacă nu îți place că are butoane virtuale si butoane de volum si power pe spate iti recomand varianta Samsung s6. Nu am recomandat Lg g5 sau Samsung s7 deoarece doar după 1 an își merită bani pentru piesele din carcasa.