| bere a întrebat:

Buna ziua as vrea sa imi cumpar Samsung galaxy s4 ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Multi bani pentru nimic.Se zice ca s3 e mai bun decat s4.

| gabrielbalan a răspuns:

Pai este foarte bun... chiar merita banii. si daca vrei unul mai ieftin intra pa olx am vazut eu acolo 2-3 anunturi ieftinewinking

| Din_Ana_1993 a răspuns:

Buna.Depinde si de ce vrei de la acest telefon. Daca il iei doar pentru a vorbi sau pentru business e ok.Dar pentru un copil care vrea selfie-uri, jocuri sau sa nu se sparha eu nu il recomand:
1.Pentru ca este destul de mare
2.Camera lui se va strica si dupa ateva luni orice poza va iesi incetiosata
3.este foarte greu sa iti dai seama daca aplicatiile sau site-urile pe care intri au virusi (chiar daca ai antivirus e rau).
dupa cateva luni de folosire intensive iti va da oprire fortata la peste 20% din aplicatii.Eu iti recomand un iphone.si eu am dat samsungul pentru iphone deoarece Apple are multa discretie si iphone-ul nu va lua niciodata virusi din cauza sistemului de operare.hee heeacum ramane alegerea ta. Sper ca te-am ajutat

| bere explică:

Mai vreau raspunsuri.

| Mihaita_Liviu_1987 a răspuns:

Nu se merita, parerea mea.
Mai degraba astepti pana in septembrie si iei Iphone 6 cu aceeasi bani.
Se merita din orice punct de vedere (aspect, configuratie, performanta, stabilitate, fiabilitate).