| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi mai pot recupera conversatiile de pe whatsapp, avand in vedere ca nu au fost salvate niciodata pe contul google pentru ca nu am avut back-up-ul activat. Plus de asta am sters si folderul whatsapp din memoria interna si am dat si revenire la resetarile din fabrica. Le mai pot recupera cumva? Mai intelesesem de la cineva, desi eu nu ma pricep, ca toate convorbirile de pe whatsapp se salveaza in memoria cache de pe server si daca simulezi doua telefoane cu un soft poti sa recuperezi toate conversatiile. E adevarat?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, conversatiile de pe whatsap odată șterse nu se mai pot recupera deloc. seară bună.

| Panzer1945 a răspuns:

Nu.