| Razvan_Dinu_1999 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa stiu si eu ce face mai exact aplicatia zombie run https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sixtos tart.zombiesrun si as vrea sa stiu daca exista o aplicatie care-ti masoar cati meri alrgi intr-o zi pasi etc

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Nu stiu despre zombie run dar stiu ca runtastic running and fitness este o aplicatie care iti spune cati metri alergi de cand il pornesti pana cand ii dai stop ( foloseste gps-ul) sau mai era tot pe magazin play si aplicatia gratuita ifit. Sper ca te-am ajutat. happy

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Am uitat sa scriu din prima, nu stiu zombie run, dar la ifit ai o optiune sa-ti arate pe harta pe unde ai alergat. Sper ca te-am ajutat.