| AnaMaria2121 a întrebat:

Astazi am achizitionat un Samsung galaxy s4, i-am pus setarile fara cartela sim inauntru si am incercat sa ma conectez la wifi-ul unor prieteni.Am incercat de cateva ori sa ma conectez pentru ca nu-mi mai aminteam bine parola (la sfarsit sunt niste numere pe care niciodata nu mi le amintesc exact),dar problema este ca, nu am reusit sa gasesc parola iar acum cand incerc sa ma conectez iar ma lasa sa scriu parola dar nu mai pot apasa pe "conectare". Stiti vreo solutie?
Versiune android 4.3

1 răspuns:
| UndeadEnigma a răspuns:

Nu are nici o legatura cartela sim cu asta.Da-i un restart si incearca iar.