| Cera93 a întrebat:

Buna ziua!
Cum aflu cat am de plata la VODAFONE, pe persoana juridica, daca nu primesc factura?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa primesti factura, ca nu poti platii nimic pe persoana juridica, fara factura.
Suni la Vodafone, le ceri factura (conform contractului semnat cu ei) pe persoana juridica si ceri factura sa-ti fie trimsa pe email sau postal.

| Simpatic a răspuns:

Pai fie te inregistrezi la ei pe site, adica iti faci cont si vei primi detalii privind facturarea, fie ai posibilitatea sa mergi personal la orice magazin Vodafone si iti vor spune acolo verificand in sistemul lor cat ai de platit!

| Naavin a răspuns:

Incearca sa iti faci cont in aplicatia MyVodafone, acolo gasesti tot ce ai nevoie. Poti incerca sa suni si la serviciul clienti si sa soliciti o verificare a soldului, prin apel la *222

| IEpurasPufoSS a răspuns:

Pai ati putea intra online sau in aplicatie pe contul dvs de client Vodafone sau ati mai putea suna la relatii cu clientii si va vor spune suma pe care trebuie sa o achitati.