| ghibancostin a întrebat:

De curand mi-am luat un Nokia lumia 520. Am urmatoarea problema: mi-am instalat diferite aplicatii, cum ar fi facebook, tumblr, instagram beta, si la inceput imi aparea numarul de notificari in dreptul iconitei cu aplicatia, dar acum nu imi mai apar deloc. Cum as putea rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Cu siguranta ai debifat optiune ca aplicatiile sa trimita notificari.Si daca ai setat sa economiseasca bateria, aplicatiile in backgroud nu mai functioneaza.

1 răspuns:
| Lalex99 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi aplicatiile.