| Sadop a întrebat:

După cum bine ştiţi, la sfârşitul lunii noiembrie este Black Friday, aşa că m-am gândit să îmi iau un nou telefon.
Sperând că reduceriile îmi vor fi de un real ajutor să îmi iau un telefon destul de ok la un preţ relativ mic, m-am gândit să vă cer părerea.
Iniţial m-am gândit la un Evolio Onyx, însă citind am vazut că multe persoane au probleme grave cu difuzorul acestui telefon + alte probleme destul de deranjante.
Aştept sfaturile şi părerile voastre, inclusiv despre Onyx.
P.S. Bugetul nu este unul foarte mare, în jur de preţul unui Onyx.
Vă mulţumesc!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut,
Iti recomand Karbonn A5s. E un telefon la un pret foarte bun si care se misca destul de bine :)

Vezi aici http://www.gsmarena.com/karbonn_a5-reviews-5643.php

Bafta!

| viotedy a răspuns:

Urmareste pretul produsului care te intereseaza, din timp ca sa vezi daca e redus pretul atunci-cu adevarat.

| tacitacitaci a răspuns:

Iti recomand sa nu-ti iei nimic in perioada aceasta a anului. Te vei trezi sa dai mult mai mult pe un produs decat face el de fapt. Comerciantii incep marirea preturilor de pe la sfarsitul lui octombrie. Cel mai bine e sa cumperi in primele luni ale anului, pana cu o luna inainte de paste, apoi dupa perioada pastelui pana in octombrie.