| Alice85 a întrebat:

Ieri am trimis un SMS, dar mesajul a ajuns la destinatar modificat, adica jumatate de mesaj cu jumatate din ce am scris, iar in continuare cu totul altceva. Am abonament in reteaua Orange.
A mai patit cineva, sau stie cineva motivul? Am intrebat si la Orange, dar inca astept raspunsul.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Fodorica_Teodora_2001 a răspuns:

Da se mai intampla...

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Textul mesajelor scrise trimise nu poate fi modificat; este posibil sa fie afisate eronat unele caractere, in functie de setarile telefonului pe care se primeste acest mesaj. In cazul in care ai solicitat ajutorul colegilor nostri, te asiguram ca iti vor raspunde. Te rugam sa astepti raspunsul acestora.
O zi buna,
Orange helper

| Alice85 explică (pentru OrangeHelper):

Textul mesajelor scrise, trimise si primite normal, stiu ca nu poate fi modificat ulterior. Nu au fost afisate eronat unele caractere, au fost afisate in plus alte propozitii si in minus din ce am scris eu. Textul meu a ajuns modificat cam de la mijloc, de la jumatatea propozitiei.

| Ancaana2000 a răspuns:

Pâi poate ai depășit limita de cuvinte.