| validinamo20 a întrebat:

Buna ziua mi-am cumparat acu 3 zile Nokia lumia 520si nu merge sa imi iau jocuri.Imi zice sa accesez ceva de setari sa dau la familia si nu stiu

2 răspunsuri:
| claudiaata a răspuns:

Probabil ca este vorba de setarile pentru internet, dai *100# apoi ramura Servicii si Puk apoi Servicii apoi Setari automate apoi te descurci fiindca iti va cere numele modelului telefonului tau si ce fel de setari vrei tu, in cazul tau pentru internet si apoi lejer iti descarcii aplicatii pentru ati instala jocuri etc big grin ( scuza-mi exprimarea :* )

| cypryannnn a răspuns:

Du-te la magazine de unde ai cumparat telefonul si spune-le lor prolema ei vor intra la setari si te rezolva funda =D