| IonutCiobanescu a întrebat:

Buna ziua, recent am avut neplacerea de a-mi scapa telefonul, el a fost deja spart, acum l-am scapat cu ecranul spre sol si el functioneaza, dar un colt mi-e negru si restul tot se misca imaginea sus jos si mai acceseaza si singur aplicatii si nu vad nimic pe el si am si marea neplacere de a nu a mai avea acces la contul de Facebook si nu mai am acces nici la adresa de email care mi-e introdusa in cont. Deci nu mai stiu nici parola de la Facebook, nici parola de la gmail si vreau sa stiu daca exista vreo modalitate de-a umbla in telefon gen teamviewer dar fara a avea aplicatia in telefon? Precizez ca nu am numar de telefon pe cont si nici pe adresa de mail.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nope. Poti merge sa iti schimbe ecranul si le zici sa nu dea reset la tel.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu poti sa mai faci nimic, doar daca esti un hacker de telefoane si stii sa separi memoria si sa o citesti... Te duci la un service si ori schimbi display-ul, ori ii rogi daca se poate sa conecteze telefonul la un display functional ca tu sa iti iei datele(nu cred ca face cineva asa, dar oricum e o varianta)

| alecsboassa a răspuns:

Este spart display ul. poti merge sa ti l schimbi