| CasaFostar a întrebat:

sar merita sa dau Allview x1 soul pe un Lg g2 mini?
Dau funda!

P.S Fara gsmarena...

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită schimbul!

Allview X1 Soul este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www. gsmarena.com/compare.php3? idPhone1=6077&idPhone2=5996

Toate cele bune.

P.S. :
NU am priceput ce are gsmarena =))

Dacă NU te pricepi să citeşti/interpretezi specificaţiile tehnice ale unui telefon, atunci mai bine te LAŞI de schimburi "dubioase"!

| ady123456789 a răspuns:

Eu as zice ca nu merita sa îl dai pe un LG pentru ca ala al tău e mult mai bun... Prieteni de ai mei au telefon ca și al tău și e foarte bun...

| BobanMau a răspuns:

Eu zic ca nu se merita deoarece Allview x1 soul ii mai bun decat LG g2 mini doar ca brandul celor de la LG este mai bun decat cel de la Allview