| xMSS a întrebat:

Buna ziua /seara!
Am un xperia u si am probleme cu wi-fi!
Am un router TL-WR740N, am un s3 nou si cu el cand ma conectez merge tot bine...
Iar pe xperia ma conectez si se incarca la infinit cand vreau sa intru pe magazin play sau etc...
Ma puteti ajuta, va rog! puppy dog eyes

1 răspuns:
| danieldubstep1996 a răspuns:

E posibil ca telefonul sa nu suporte tipul de router dar incearca si pe alte routere si daca face la fel du-te cu el la reparat ca s-ar putea sa ai antena wi-fi defecta sau softul defct chiar daca nu te deranjeaza la altceva!