| Mirabela_Maria_1996 a întrebat:

Buna ziua stie cineva daca WhatsApp-ul merge si daca nu ai wifi sau net pe cartela gen sa platesti un abonament pentru el am vazut ca la setari spune ca poti plati pentru un prieten dar nu stiu daca doar pentru a putea el sa il instaleze.va rog cine ma ajuta? multumesc

Răspuns Câştigător
| loveM a răspuns:

Nu poti sa intri pe whatsapp fara net, fie wi-fi, fie date mobile. da, trebuie sa platesti dupa 1 an. adica un an e gratuit si dupa trebuie sa platesti 1 dolar (parca) ca sa il poti folosi in continuare, dar de internet tot ai nevoie.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara net nu merge.

| MskDesign a răspuns:

Functioneaza numai prin conexiune internet, wifi sau conexiune date.

| Bybanu a răspuns:

-ca sa-l poti folosi iti trebuie internet [wifi sau de pe cartela], ai gratuit 1 an pe urma se plateste [din cate stiu]
-el poate sa-l instaleze si fara sa sa plateasca

| SweetMinion a răspuns:

Nu merge fara net.

| XDeDeX a răspuns:

Buna eu nu stiu sa poata merge fara net se poate platii ca sa il poti utiliza au trimis mai demult o notificare